MÖBLER / Skåp & hyllor / Garderobsskåp 7574463
nr 757 4463
Garderobsskåp
Tidigt 1900-tal, Ek, längd: 80, djup: 47, höjd: 190
Kondition: slitage, skadad
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 7 maj 2012
kl 17:55:31
1.000 kr
1.100 kr